EFS harmonogram zajęć
Harmonogram zajęć I semestr
Kl. |
Pn. |
Wt. |
Śr. |
Czw. |
Pt. |
Prowadzący: |
Uwagi |
Kl. I |
Gr. ch. (IB, IC) 14.35-15.20 s. 110 |
Gr. ch. (Ia, Ie) 8.55- 9.40 s. Galeria G. dz (Ia, Ib, Ic, Ie) 14.35-15.20 s.110 |
Radosny Pierwszak 15.25-17.00 s.110 |
|
|
B.Gronostajska |
|
Kl. II |
|
Gr.ch. (IIa, IIb, IId) 12.55-13.40 s.121 Gr.ch. (IIE, IIC) 15.25- 16.10 s.121 |
Gr.dz. (IIB,IIC,IID,IIE) 15.25- 16.10 s.121 |
|
|
E.Białucha |
|
Kl. III |
|
Gr.dz. (IIIa, IIIb, IIIc, IIId IIIe,) 15.20 -16.10 s.110 |
|
|
|
K.Tramp |
|
Kl. III |
|
Gr. ch. (III a, IIIb, IIId) 12.55-13.40 s.119 |
|
|
Gr. ch.(IIIC) s.121 12.55-13.40 |
H.Domaszewska |
|
Kl. IV j. pol |
Gr. II ch. 15.25 -16.10 s.8 |
|
Gr. I ch 15.25- 16.55 s.8 |
|
Gr.dz. 14.35- 15.20 s .8 |
A.Greloch |
|
Kl. IV mat. |
|
Gr. dz.IV -15.25 -16.10 Gr. ch II -16.10- 16.55 Gr. ch I -16.55- 17.40 s.103 |
|
|
|
T Chojnowski |
|
Kl. III, IV |
Zajęcia komputerowe 15.30- 17.00 s.202 |
|
Zaj. rekreacyjno sportowe 15.20- 16.55 Galeria ,sala korekcyjna |
|
|
G.Nowicka M.Glińska |
Uwagi
01.11.2010r. (poniedziałek) jest dniem wolnym zajęcia z tego dnia będą odpracowane w dniu 20.12.2010r.
Harmonogram zajęć II semestr
Kl. |
Pn. |
Wt. |
Śr. |
Czw. |
Pt. |
Prowadzący: |
Uwagi |
Kl. I |
Gr. ch. (IB, IC) 14.35-15.20 s. 110 |
Gr. ch. (Ia, Ie) 8.55- 9.40 s. Galeria G. dz (Ia, Ib, Ic, Ie) 14.35-15.20 s.110 |
Radosny Pierwszak 15.25-17.00 s.110 |
|
|
B.Gronostajska |
|
Kl. II |
|
Gr.ch. (IIa, IIb, IId) 12.55-13.40 s.121 Gr.ch. (IIE, IIC) 15.25- 16.10 s.121 |
Gr.dz. (IIB,IIC,IID,IIE) 15.25- 16.10 s.121 |
|
|
E.Białucha |
|
Kl. III |
|
Gr.dz. (IIIa, IIIb, IIIc,IIId IIIe,) 15.25 -16.10 s.110 |
|
|
|
K.Tramp |
|
Kl. III |
|
Gr. ch. (IIIa, IIIb, IIId) 13.05-13.55 s.119 |
|
|
Gr. ch.(IIIC) s.121 12.55-13.40 |
H.Domaszewska |
|
Kl. IV j.pol |
Gr. II ch. 15.25 -16.10 s.8 |
|
Gr. I ch 15.25- 16.55 s.8 |
|
Gr.dz. 14.30- 15.20 s .8 |
A.Greloch |
|
Kl. IV mat. |
Gr.dz.-15.25 -16.10 Gr.ch II-16.10- 16.55 Gr.ch I -16.55- 17.40 s.103 |
T Chojnowski |
|||||
Kl. I - II III - IV |
Zajęcia komputerowe kl. I -II 15.20- 16.55 s.103 |
Zajęcia teatralne kl. III - IV |
Zajęcia regionalne kl. II |
G. Dardzińska M. Szledak M. Glińska |
Uwagi
Harmonogram ulegnie zmianie od 07.02.2011r. w związku ze zmianą planu lekcji w SP9 w Łomży
5 kwietnia jest dniem wolnym - zajęcia z tego dnia zostaną odpracowane w innym terminie.
Mądra Główka /tygodniowy rozkład zajęć/II semestr
Obowiązujący od 07.02.2011r do 31.05.2011r
Kl. |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
czwartek |
Piątek |
Prowadzący: |
Uwagi |
Kl I |
Gr. dz./kl IA,B,C,E/ 15.25 -16.10 s.16 |
Gr.ch./kl.A,E/ 12.55-13.40 s.21 Gr.ch./kl I B, C, E/ 15.25 16.10 s.110 |
B.Gronostajska |
Zajęcia zintegrowane wyrównawcze 3a |
|||
Kl.II |
Gr.dz. /I A,B,C,E/ 15.25-16.10 s-121 |
Gr.ch./II /13.45-14.30/ s.121 Gr.ch. /II /15.25 16.10/ s.121 |
E.Białucha |
Zajęcia zintegrowane wyrównawcze 3a |
|||
Kl.III |
Gr.dz. /III A,B,C,D,E/ 15.25 -16.10 s.110 |
K.Tramp |
Zajęcia zintegrowane wyrównawcze 3a |
||||
Kl.III |
Gr. ch./III A,B,D/ 10.45 11.30 s.11,16 |
Gr. ch./IIIC/ 10.45 11.30 s.21,16 |
H.Domaszewska |
Zajęcia zintegrowane wyrównawcze 3a |
|||
Kl.IV |
Gr. II ch. /IVA,B,C,D,F/ 15.25 -16.10 s.8 |
Gr. I ch. /IV A,C,D,E,F/ 15.25- 16.10 s.8 |
Gr. dz. /IV F,C,D,A/ 14.35- 15.20 s .8 |
A.Greloch |
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze 3b- j.polski |
||
Kl.IV |
Gr.dz./IV F,C,D,A/ 15.25 -16.10 s.103 Gr.ch II /IV A,C,D,E,F/ -16.10- 16.55 s.103 Gr.ch I /IV A,C,D,E,F/ -16.55- 17.40 s.103 |
T Chojnowski |
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze 3b- matematyka |
||||
Kl.II |
Zajęcia regionalne Moja wielka osobowoć w mojej małej ojczynie kl.II /II C, E, A, B, D, /s. 15.30 -17.00 |
M.Glińska |
Zajęcia rozwijające 3c |
||||
Kl. I - II |
Zajęcia komputerowe kl. I II /I A,C,E, IIE, A,C,B,D,/ 15.30 17.00 s.103 |
G.Dardzińska |
Zajęcia rozwijające 3c |
||||
Kl. III- IV |
Zajęcia teatralne Młodzi artyci prezentują kl. III- IV /Kl. IIIA,B,C,D,E, Kl. IV F,D,A,C,/ 15.30-17.00 s.16 |
M.Szlendak |
Zajęcia rozwijające 3c |
||||
KL. I - IV |
Konsultacje indywidualne 15.00-16.00 lub 15.00-17.00 Gabinet pedagoga 23 |
Konsultacje indywidualne 8.30- 11.00 lub 10.00-11.00 s.118 |
K.Witkowska |
Konsultacje indywidualne z pedagogiem Projektu |