UWAGA!!!

Podręczniki i materiały ćwiczeniowe uczeń otrzymuje nieodpłatnie

Z WYJĄTKIEM RELIGII

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej

w klasie III

w roku szkolnym 2021/2022

PODRĘCZNIKI

* Edukacja wczesnoszkolna

„Szkolni Przyjaciele”. Podręcznik, klasa 3 - części 1-4. Autorzy: K.Preibisz-Wala, E.Schumacher, I.Zarzycka, prof. Jadwiga Hanisz. Wydawnictwo: WSiP 2019r.  Nr dopuszczenia: MEN 813/5/2019.

„Szkolni Przyjaciele”. Matematyka. Podręcznik, klasa 3 - części 1-2. Autorzy: K.Preibisz-Wala, E.Schumacher, I.Zarzycka, prof. Jadwiga Hanisz.  Wydawnictwo: WSiP 2019r. Nr dopuszczenia: MEN 813/6/2019.

* Język angielski

„Gold Sparks III”. Autorzy: M.Szpotowicz, M.Szulc-Kurpaska. Wydawnictwo: Oxford 2018r. Nr dopuszczenia MEN - 783/3/2018.

MATERIAŁY ĆWICZENIOWE

* Edukacja wczesnoszkolna

„Szkolni Przyjaciele” – karty ćwiczeń, klasa 3, części 1-4. Autorzy: K.Preibisz-Wala, E.Schumacher, I.Zarzycka, prof. Jadwiga Hanisz.Wydawnictwo: WSiP 2019r.

„Szkolni Przyjaciele” – Matematyka. Karty ćwiczeń, klasa 3, części 1-2. Autorzy: K.Preibisz-Wala, E.Schumacher, I.Zarzycka, prof. Jadwiga Hanisz. Wydawnictwo: WSiP 2019r.

* Język angielski

„Gold Sparks dla klasy III” - zeszyt ćwiczeń. Autorzy: M.Szpotowicz, M.Szulc-Kurpaska. Wydawnictwo: Oxford 2018r.

ZAKUP  PRZEZ  RODZICÓW

RELIGIA

* „Jezus jest z nami”. Podręcznik do religii dla klasy III szkoły podstawowej.  Autorzy: D.Kurpiński, J.Snopek; Red: ks. dr J.Czerkawski, E.Kondrak. Wydawnictwo: Jedność 2015. Nr dopuszczenia: AZ-13-01/12-KI-4/13.

* „Jezus jest z nami”. Zeszyt ćwiczeń z płytą CD - do religii dla klasy III szkoły podstawowej. Autorzy: D.Kurpiński, J.Snopek; Red: ks. dr J.Czerkawski, E.Kondrak. Wydawnictwo: Jedność 2015.