W czasie karnawału, 11 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Podczas dyskoteki bawili się uczniowie klas IV -VIII. Nad porządkiem bacznie czuwali rodzice i nauczyciele, a za muzykę odpowiedzialni byli nasi DJ-e. Wspaniale udekorowana sala, dyskotekowe światła, dobra muzyka i duża frekwencja to przepis na bardzo dobrą zabawę. Okazało się, że dla wielu uczniów 2 godziny tańca na parkiecie to zdecydowanie za krótko.

Bardzo dziękujemy uczestnikom zabawy za kulturalne zachowanie, a rodzicom i nauczycielom za dopilnowanie bezpieczeństwa uczniów.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Aneta Olszak, Przemysław Bagiński

Dokumentacja zdjęciowa wykonana została dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci

Tekst i zdjęcia: Przemysław Bagiński