W dniu 23 kwietnia 2024r. odbył się w naszej szkole etap powiatowy turnieju BRD.

Drużyna naszej szkoły w składzie: Aleksandra Stawarz, Natalia Bar, Dawid Konopka i Adam Kaczyński zajęła II miejsce w łomżyńskich eliminacjach powiatowych /Grupa I/ i awansowała do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w maju b.r. w Białymstoku.

Natomiast Grupa II /starsi uczestnicy/ w składzie: Aleksandra Tyborowska, Szymon Chrostowski i Adam Wójcik również zajęła II miejsce w łomżyńskich eliminacjach powiatowych i dostała się do etapu wojewódzkiego.

III miejsce indywidualnie z Grupy II zdobył Adam Wójcik, uczeń klasy 7D.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie!

Arkadiusz Bałazy  szkolny koordynator turnieju BRD