W dniu 04.12.2023 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży odbyło się wręczenie stypendiów Prezydenta Miasta Łomża p. Mariusza Chrzanowskiego za wysokie osiągnięcia w nauce, sporcie oraz nagród edukacyjnych..

Lista stypendystów SP 9 za wysokie osiągnięcia w sporcie w roku szkolnym 2022/23:
1. Trzonkowska Emilia kl. 5a
2. Kowalska Kamila kl. 6c
3. Kurowska Eliza kl. 6e
4. Brajczewska Nina  kl. 7a
5. Baczewska Nikola  kl. 7c
6. Kołakowska Julia kl. 7c
7. Kozłowska Oliwia kl. 7f
8. Niebrzydowska Daria kl. 7f
9. Iwanowska Oliwia kl. 8b
Stypendia za osiągnięcia naukowe:
1. Kalina Błogosławska
2. Iga Litwińska
3. Filip Korwek
Nagroda edukacyjna:
Julian Karwowski

Uroczystość odbywająca się w SP 10 stanowiła także okazję do podsumowania współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok szkolny 2022/2023. Nasza szkoła w kategorii dziewcząt zajęła II miejsce, a w kategorii chłopców V miejsce. Pamiątkowe puchary odebrali uczniowie naszej szkoły wraz z wicedyrektorem Panem Andrzejem Flerą.
Miło nam również poinformować, że podziękowania za wysokie osiągnięcia sportowe na arenie województwa podlaskiego za rok szkolny 2022/2023 od zarządu MSZS w Łomży otrzymali Pani Joanna Wójcik oraz Pan Daniel Chojnowski.

Gratulujemy naszym stypendystom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych w bieżącym roku szkolnym.